Promocje dla Przedsiębiorczych Kobiet

Zapraszamy wszystkie kobiety, dla których mobilność w biznesie odgrywa dużą rolę.

Zadzwoń
798 685 055
lub napisz

a nasz konsultant doradzi jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najkorzystniejsze

Kim jest przedsiębiorcza kobieta?

Czy to nowoczesna matka Polka, która żyje wg schematu związanego z planem swoich dzieci, męża i swoim własnym, która wychodzi z zebrań klasowych wcześniej, bo ma właśnie zebranie w swojej firmie, którą prowadzi z sukcesem? A może to singielka, która ma mnóstwo pomysłów na siebie i konsekwentnie je realizuje, czerpiąc z tego profity za cenę rosnącej sterty ubrań do prasowania i zjadanych w pośpiechu posiłków? Tak, czy inaczej obie żyją w pośpiechu. Muszą szybko przemieszczać się między pracą i domem lub ze spotkania na spotkanie. Gdzie w tym pośpiechu jest czas na ogarnięcie własnego auta lub firmowej floty samochodów, niezbędnej do utrzymania mobilności firmy?

Posiadanie auta to obowiązek, z którego zdajemy sobie sprawę wtedy, kiedy zapomnimy przedłużyć polisę ubezpieczeniową lub pojechać na przegląd gwarancyjny. A jeszcze te wymiany opon lub zapalające się od czasu do czasu złowrogo kontrolki na kokpicie. Ten obowiązek pochłania i tak skurczone do minimum zasoby cennego czasu. Dlaczego zatem nie przerzucić go na wypożyczalnię, na zasadach outsourcingu w przedsiębiorstwie? Nie jest to wcale rozwiązanie o wiele droższe od posiadania własnych czterech kółek, a prowadzi do ominięcia decyzji, które nie leżą w tematyce zawodowej większości przedsiębiorczych kobiet.

W ofercie naszej wypożyczalni mamy obecnie usługę skierowaną właśnie do przedsiębiorczych kobiet.  Średnioterminowe wypożyczenie auta możliwe jest już od 968 zł netto za miesiąc, czyli 12% taniej od najtańszej oferty na rynku. W cenę usługi wchodzi również:

  • sezonowa wymiana opon,
  • serwisowanie auta oraz
  • likwidacja szkód komunikacyjnych.

Auta są nowe i objęte gwarancją producenta. W zależności od klasy nadają się do poruszania po mieście, bo łatwo je zaparkować lub zawiozą gdzieś dalej.  Mamy również auta większe i bardziej reprezentacyjne, wyposażone w nawigację i podgrzewane, skórzane fotele. Wszystko zależy od preferencji i zapotrzebowania w firmie.

Inne Korzyści:

  • brak długoterminowych zobowiązań - auta dostępne w wynajmie już od miesiąca
  • jeśli auto staje się niepotrzebne w firmie, można je wymienić lub oddać bez ponoszenia dodatkowych kosztów